Značka CALVIN KLEIN

Na podzim roku 1997 byly poprvé představeny hodinky značky CALVIN KLEIN.

CALVIN KLEIN stejně jako značky Tissot a Certina jsou součástí společnosti Swatch Group Ltd. – největším výrobcem hodinek na světě, kterého součastí je divize CK Watch a Jewelry. Švýcarská kvalita, kterou zaručuje koncern Swatch Group se sloučil s moderním a elegantním designem na které přísně dohlíží sám Calvin Klein.

Svět hodinek se spojil se světem módy a CALVIN KLEIN začal vyrábět fashion hodinky jako jeden z prvních na světě a byl jedním z prvních, kdo prezentoval hodinky jako „praktický stylový šperk“. Díky svému osobitému a nadčasovému designu, který se snoubí se světoznámou švýcarskou kvalitou,  si hodinky CK vybudovaly své pevné místo v hodinářském průmyslu a patří k nejprodávanějším značkám na světě. Nejčastějším materiálem pro výrobu hodinek CK je antialergická ušlechtilá ocel, doplněná dalšími materiály jako jsou tónované skla, černý achát, syntetická pryskyřice a mnoho dalších materialů. Sklíčka jsou  křemíková, minerální a v dražších modelech safírová nepoškrabatelná.U všech hodinek CK jsou strojky Eta a u některých modelů je použito růžové nebo žluté zlacení PVD.

Fullmoon

calvin-klein-brooke-shields

Historie

Módní navrhář Calvin Klein se narodil v New Yorku v roce 1942 v Bronxu v rodině maďarských přistěhovalců. Magazín Vogue ho označil za „mistra minimalizmu“. Calvin Klein získal medzinárodní proslulost svými okázalými reklamními kampaněmi. Okamžitý ohlas po celém světe přinesla reklama mladičké hvězdy Brooke Shields, kde prohlásila „džíny CALVIN KLEIN jsou jako má druhá kůže“.

Značka CALVIN KLEIN má svůj osobitý styl, je nevšední a nezapomenutelný, navíc okouzlí originalitou. CK není jenom značka, je to styl života který vedete … vzdává hold estetice  a nadšení ze života.

CALVIN KLEIN šperky

Značka CALVIN KLEIN doplnila v roce 2004 svůj sortiment výrobků (oblečení, brýle, hodinky) o kolekci velmi nápaditých a jedinečných šperků. Čisté linie, ladné křivky minimalistického designu v dokonalé harmonii s ušlechtilým materiálem. Šperky CK prostě nelze přehlédnout. Veškeré šperky jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli, doplněné dalšími materiály jako jsou sklo, stříbro, syntetické pryskyřice + kůže, polodrahokamy, diamanty (Wesselton).

V roce 2006 rozšířila nabídku také značka CKJ Calvin Klein Jeans a uvedla na trh mladistvou kolekci šperků z ušlechtilé oceli.

CALVIN KLEIN double