O značce Liu Jo

Kvalita a smysl pro italskou vášeň.

Italský cit a vášeň pro módu se snoubí v každém modelu hodinek a šperků Liu Jo luxury. Značka, která v průběhu pár let expandovala do celé Evropy, ale také Asie, nese punc luxusu a originality díky používání kvalitních výrobních materiálů. Hodinky značky Liu Jo luxury jsou vyrobené z ušlechtilé oceli, v kombinaci s povrchovou úpravou módního žlutého nebo růžového zlata – IP. Používají se kvalitní kožené prvky a v neposlední řadě krystaly, které jsou součástí téměř každého modelu. Hodinky na rukách svých nositelů oprávněně vzbuzují obdiv a pozornost.
Uvnitř každého modelu vyniká svou spolehlivostí japonský strojek Miyota. Hodinky na rukách svých nositelů oprávněně vzbuzují obdiv a pozornost. Jako fashion značka neustále sleduje vývoj módních trendů a přispůsobivě uvádí dva krát ročně na trh absolutní novinky.

f436e760-50df-4949-a09b-3cb08776b8b0 (1)

Brothers LJ (1)

Historie

Italská značka LIU JO MILANO i přesto, že je poměrně mladá, má bohatou a zajímavou historii. Samotná značka Liu Jo vznikla roku 1995 v městě Carpi v provinci Modena, její zakladatelé bratři Marchioví pronikli na italský trh a později i na trh zahraniční hlavně díky široké nabídce oděvů, obuvi a nejrůžnějších doplňků. Značka Liu Jo obléká mladé ženy i elegantní dámy a samozřejmě nazapomíná ani na děti. Po celé Itálii má přes 130 butiků, které nabízejí módní značku Liu jo a po celé Evropě a Asii jich je dalších 110. Právě proto na sebe nenechala dlouho čekat ani nabídka módních doplňků, kterými hodinky a šperky bezpochyby jsou – a tak se začala éra značky LIU JO MILANO.
Tato sice mladičká ale přesto neustále rostoucí značka spolupracovala již s tvářemi jako Kate Moss v roce 2012 nebo s Dree Hemingway v sezoně podzim/zima 2014.